Haber Detayı
12 Temmuz 2016 - Salı 17:52
 
Cashixir Nedir?
Cashixir 16 haneli PİN kodu ve CVV numarasından oluşan elektronik ödeme kartı, merkezi İngiltere’de bulunan bir firma tarafından üretilmektedir.
TEKNOLOJİ Haberi


Cashixir kart, tek sefer kullanım hakkında sahip olduğu ve ödeme yaparken herhangi bir şekilde kişisel bilgi istemediği için kullanıcının risk alması durumu söz konusu olmaktan çıkmaktadır. Dünyanın birçok yerinde kullanılan kart, sanal alışverişlerde ödeme yaparken kullanıcının güvende kalmasını sağlayan ayrıcalıklarıyla kendini göstermektedir. Cashixir ile yapılan tüm alışveriş ödemelerinde, herhangi bir zorluk ile karşı karşıya kalınmadan alışveriş ödemeleri gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda oyun sitelerinden kazanılan paraların hesaba daha güvenilir biçimde aktarılması konusunda da hizmet sağlayan kart, cashixir bozdurma hizmeti ile bunu kullanıcılarına sağlamaktadır.

Cashixir Nasıl Alınır?

Türkiye Cashixir satış bayiliği hizmeti sunan EPAY A.Ş kullanıcıların rahat bir alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla geliştirdiği web sitesinden kullanıcılarına kart satışı temin etmektedir. ukash.web.tr/cashixir web adresini ziyaret ettikten sonra Cashixir fiyatları bölümünden gerektiği kadar kart temin edebilir, ödemelerinizi hangi şekilde yapmak istediğinizi http://www.ukash.web.tr/cashixir/ üzerin'den canlı destek sayfasından müşteri temsilcileri ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Sanal dünyaya yeni bir nefes getiren elektronik ödeme kartı ile alışverişlerinizin sonucundan memnun kalacaksınız.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Cashixir, Nedir?,
Haber Videosu
Yorumlar